Advokaatide otsing

Raul Oberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 25.05.1994
Advokaadibüroo Oberg & Partnerid Rüütli 14-207 , 80011 Pärnu Tel: 447 0201 Menetlusdokumendid: raul@obergab.ee

Rainer Objartel

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.10.2002
Advokaadibüroo Objartel & Partnerid Betooni 9 , 50411 Tartu Tel: 734 6602 Menetlusdokumendid: rainer.objartel@gmail.com

Jaak Oja

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 16.02.1977
Advokaadibüroo Lawoja Liivalaia 11/1-12A , 10118 Tallinn Tel: 640 8711 Menetlusdokumendid: jaak@lawoja.com

Lennart Oja

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 04.05.2010
Uplegal Advokaadibüroo Tornimäe 5 , 10145 Tallinn Tel: 558 6642 Menetlusdokumendid: lennart.oja@uplegal.ee

Heikki Ojamaa

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 07.12.1999
Maria Mägi Advokaadibüroo Tatari 25 , 10116 Tallinn Tel: 664 0600 Menetlusdokumendid: heikki.ojamaa@mmab.ee

Sandra Ojaperv

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 10.12.2013

Liikmesus peatatud alates: 06.09.2016

Merilin Ojasaar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.05.2008
LEADELL Pilv Advokaadibüroo Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 619 1630 Menetlusdokumendid: merilin.ojasaar@leadell.com

Marika Oksaar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.12.2007
Advokaadibüroo NOVE Estonia pst 9 , 10143 Tallinn Tel: 610 8010 Menetlusdokumendid: marika.oksaar@nove.ee

Siim Olev

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 17.09.2019
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co Kentmanni 4/Sakala 10 , 10116 Tallinn Tel: 622 9990

Hannes Olli

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 13.05.2008
Advokaadibüroo REMO's Tartu mnt 83-701 , 10115 Tallinn Tel: 5866 6511 Menetlusdokumendid: hannes@remos.ee