Advokaatide otsing

Anu Pärtel

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.06.1994
Advokaadibüroo In Jure Riia 15b , 51010 Tartu Tel: 742 0548 Menetlusdokumendid: anu@injure.ee

Veiko Parts

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 04.06.2006
Advokaadibüroo Parts & Co Peterburi tee 46 , 11415 Tallinn Tel: 552 1174 Menetlusdokumendid: info@partsco.ee

Triin Parts

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 01.08.1990

Liikmesus peatatud alates: 01.10.1994

Andres Past

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 21.02.1995
Advokaadibüroo HansaLaw Gonsiori 7 , 10117 Tallinn Tel: 660 3800 Menetlusdokumendid: andres.past@hansalaw.ee

Madis Päts

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.12.1995
L&P Advokaadibüroo Pärnu mnt 20 , 10141 Tallinn Tel: 669 1801 Menetlusdokumendid: menetlus@lplaw.ee

Katrin Paulus

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.11.2010
Advokaadibüroo EMERALDLEGAL Parda tn 8 , 10151 Tallinn Tel: 5660 1177 Menetlusdokumendid: katrin.paulus@emerald.legal

Lauri Paulus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.12.1995
Advokaadibüroo Legalia Narva mnt 13 , 10151 Tallinn Tel: 627 2560 Menetlusdokumendid: legalia@legalia.ee

Arsi Pavelts

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.05.2012
Advokaadibüroo NOVE Estonia pst 9 , 10143 Tallinn Tel: 610 8010 Menetlusdokumendid: arsi.pavelts@nove.ee

Kalle Pedak

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.06.2006
Advokaadibüroo Hedman Partners & CO Rotermanni 8 , 10111 Tallinn Tel: 664 5250 Menetlusdokumendid: kalle.pedak@hedman.ee

Martti Peetsalu

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 29.06.2010
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com