Advokaatide otsing

Helena Lehtis

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 14.10.2014

Liikmesus peatatud alates: 07.03.2017

Kristi Lehtis

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.05.2004
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: kristi.lehtis@sorainen.com

Piibe Lehtsaar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 04.10.2011
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: piibe.lehtsaar@sorainen.com

Marina Leis

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 25.04.1994
Viruvärava Advokaadibüroo Ravi 14-1 , 10138 Tallinn Tel: 644 5965 Menetlusdokumendid: viruvaravaab@gmail.com

Priit Lember

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.02.2014
Advokaadibüroo Derling Primus Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: priit.lember@derling.ee

Kadri Lember

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.02.2014

Liikmesus peatatud alates: 02.05.2018

Kätliin Lember

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 01.10.2019
Advokaadibüroo Derling Primus Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: katliin.lember@derling.ee

Margo Lemetti

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.08.1998
Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond Kaluri 2 , 51013 Tartu Tel: 737 0970 Menetlusdokumendid: margo.lemetti@derling.ee

Margus Lentsius

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 04.11.2003
Advokaadibüroo Lentsius & CASUS Lõõtsa 8a , 11415 Tallinn Tel: 661 2700 Menetlusdokumendid: margus@lentsius.ee

Kaupo Lepasepp

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.01.2003
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: kaupo.lepasepp@sorainen.com