Advokaatide otsing

Margit Lahevee

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 30.11.2004
bnt attorneys-at-law Advokaadibüroo Tatari 6 , 10116 Tallinn Tel: 667 6240 Menetlusdokumendid: margit.lahevee@bnt.eu

Rein Laid

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 30.03.2004
Advokaadibüroo HansaLaw Gonsiori 7 , 10117 Tallinn Tel: 660 3800 Menetlusdokumendid: rein.laid@hansalaw.ee

Nele Laidvee

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.11.2001

Liikmesus peatatud alates: 01.03.2010

Kaisa Laidvee

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: kaisa.laidvee@ellex.ee

Eve Laine

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 18.07.2000
Advokaadibüroo Ann Saar Küüni 7 , 51004 Tartu Tel: 742 1040 Menetlusdokumendid: eve@annsaar.ee

Epp Landberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 21.06.2011
Advokaadibüroo Küllike Namm Laada 27 , 44310 Rakvere Tel: 324 0804 Menetlusdokumendid: info@namm.ee

Marina Lapidus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 25.02.2010
Advokaadibüroo RASK Rotermanni 8 , 10111 Tallinn Tel: 618 0820 Menetlusdokumendid: menetlus@rask.ee

Piret Lappert

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 04.09.2007
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: piret.lappert@sorainen.com

Sven Lass

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 30.10.2018
Advokaadibüroo INDELA Lõõtsa 2b , 11415 Tallinn Tel: 683 3000 Menetlusdokumendid: sven@indela.ee

Priit Lätt

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.11.2001
Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 614 1858 Menetlusdokumendid: info.estonia@ee.pwclegal.com