Advokaatide otsing

Jaanus Prost

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.10.2014

Liikmesus peatatud alates: 15.05.2018

Katrin Prükk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.04.2010
Advokaadibüroo Advocatus Pepleri 32 , 51010 Tartu Tel: 742 0442 Menetlusdokumendid: katrin@advocatus.ee

Evelin Prunt

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.09.2017
Advokaadibüroo Derling Primus Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: estonia@derling.ee

Liis Puidak

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 01.10.2013
Üldine Tel: Menetlusdokumendid: liis.puidak@gmail.com

Tiina Pukk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 09.02.2010
Advokaadibüroo CORE Legal Narva maantee 31 , 10120 Tallinn Tel: 5559 9784, 515 6490 Menetlusdokumendid: tiina.pukk@corelegal.eu

Meree Punab

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.05.2012
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Veikko Puolakainen

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 12.04.2005
Advokaadibüroo NOVE Estonia pst 9 , 10143 Tallinn Tel: 610 8010 Menetlusdokumendid: veikko.puolakainen@nove.ee

Tanel Pürn

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.05.1997
Advokaadibüroo Pürn & Tubin Ülikooli 2a , 51003 Tartu Tel: 5837 8827 Menetlusdokumendid: tanel@purntubin.ee

Heili Püümann

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Advokaadibüroo NOVE Estonia pst 9 , 10143 Tallinn Tel: 610 8010 Menetlusdokumendid: heili.puumann@nove.ee