Advokaatide otsing

Katri Bagirov

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 09.02.2016

Liikmesus peatatud alates: 26.01.2019

Gintautas Bartkus

Assotsieerunud liige Advokatuuri liige alates: 01.07.2004
Advokaadibüroo Deloitte Legal Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 6525 Menetlusdokumendid: g.bartkus@deloittece.com

Rahel Behrsin

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.03.2013
Advokaadibüroo TARK Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 611 0900 Menetlusdokumendid: info@tark.legal

Toomas Bekker

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 24.09.1974
Toomas Bekkeri Advokaadibüroo Lauteri 1-19 , 10114 Tallinn Tel: 660 4313 Menetlusdokumendid: toomas.bekker@neti.ee

Ulla Belovas

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.06.2005

Liikmesus peatatud alates: 01.07.2009

Igor Belugin

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 10.01.1995
Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond Juhkentali 3 , 20308 Narva Tel: 356 4077 Menetlusdokumendid: belugin@hot.ee

Jelena Benevolenskaja

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.02.1991
Benevolenskaja Advokaadibüroo Merivälja tee 70-37 , 11911 Tallinn Tel: 504 7657 Menetlusdokumendid: benevolenskaja@gmail.com

Kaarel Berg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.09.2012
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co Kentmanni 4/Sakala 10 , 10116 Tallinn Tel: 622 9990 Menetlusdokumendid: kaarel.berg@eversheds-sutherland.ee

Aet Bergmann

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.09.1998
bnt attorneys-at-law Advokaadibüroo Tatari 6 , 10116 Tallinn Tel: 667 6240 Menetlusdokumendid: info.ee@bnt.eu

Raivo Bergson

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 12.04.1994
Advokaadibüroo A.Kunila & Ko Kentmanni 24-4 , 10116 Tallinn Tel: 644 3746 Menetlusdokumendid: raivo@bergson.ee